تعمیرات پرینتر های کانن

تعمیرات پرینترهای کانن

021-66583436

با ما در تماس باشید

تعمیرات پرینترهای کانن

تعمیرات پرینترهای کانن در مرکز تعمیرات نمایندگی رسمی کانن دارای مراحل زیر است. برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه ارتباط با نمایندگی کانن جهت تعمیر پرینتر کانن خود ارتباط برقرار نمایید

دستگاه پرینتر به واسطه انجام کار دقیق در فرایند چاپ، دستگاه بسیار حساسی بوده و به همین دلیل بروز مشکل در کارکرد آن امری طبیعی و شایعی است. از همین رو متخصصین نمایندگی تعمیرات پرینترهای کانن در تهران با گذراندن دوره های تخصصی تعمیرات در اروپا و ژاپن و دریافت گواهی از شرکت کانن یکی از معتبرترین مراکز برای تعمیر پرینترهای کانن می باشد.

به همین دلیل در صورت بروز مشکل در دستگاه پرینتر خود با نمایندگی تعمیراتپرینترهای کانن تماس حاصل فرمایید تا تعمیر دستگاه پرینتر شما به درستی زیر نظر متخصصین این حوزه انجام پذیرد. برخی مشکلاتی که برای پرینترهای کانن به وجود آمده بسیار سطحی بود وبه راحتی با راهنمایی متخصصین نمایندگی تعمیر پرینتر کانن میتواند توسط خود کاربر رفع شود. اما در صورتی که مشکل دستگاه جدی باشد نیازمند ارسال دستگاه به نمایندگی تعمیر پرینترهای کانن است تا با ابزار و تجهیزات حرفه ای نسبت به تعمیر پرینتر شما اقدامات لازم صورت گیرد.

برخی از مشکلات شایعی که ممکن است شما در هنگام استفاده از دستگاه پرینتر خود با آن مواجه شوید عبارتند از: پخش کردن رنگ به خصوص در پرینترهای جوهرافشان کانن، گیر کردن کاغذ و اشکال در کاغذ کش، انجام ندادن دستور چاپ، عدم ارسال و دریافت فکس، کمرنگ چاپ کردن، وجود خطوط در چاپ، به وجود آمدن صدای غیرطبیعی در دستگاه و … است.

مراحل تعمیر پرینتر در نمایندگی رسمی ماشین های اداری کانن

تعمیرات پرینترهای کانن در نمایندگی پرینترهای کانن مراحل مختلفی را میگذراند. طبق این مراحل ابتدا دستگاه شما به مرکز نمایندگی تعمیرات پرینتر کانن ارسال و پس از بررسی های اولیه طی تماس تلفنی برآورد هزینه به شما اعلام و در پی نتیجه آن دستگاه شما برای تعمیر به کارگاه رفته و مراحل تعمیرات بر رو دستگاه شما انجام میشود و پس از آماده شدن، نمایندگی کانن با شما تماس گرفته و شما میتوانید برای دریافت پرینتر خود به نمایندگی تعمیرات پرینترهای کانن مراجعه کنید.

خدمات که در نمایندگی تعمیر پرینترهای کانن ارائه می شود:

شارژ کارتریج پرینتر کانن

یکی از مهمترین خدماتی که در نمایندگی تعمیرات پرینترهای کانن ارائه می شود انجام شارژ کارتریج به صورت ارجینال و کاملا تخصصی است. شاید شارژ کارتریج یکی از ساده ترین مواردی باشد که در نگهداری پرینتر با آن برخورد میکنید ولی همین امر اگر به درستی و توسط متخصصین در نمایندگی تعمیرات پرینتر کانن صورت نگیرد ممکن است باعث به وجود آمدن مشکلات جدی برای دستگاه پرینتر شما بشود. شارژ کارتریج دارای اصول فنی منحصر به خودش است زمانی که شارژکارتریج به درستی انجام نشود در پرینترهای لیزری باعث پودر ریزری و در نهایت سوختن دستگاه پرینتر شما می شود. و این مورد در پرینترهای جوهرافشان کانن نیز صدق میکند. در نمایندگی تعمیرات پرینتر کانن تعویض پودر، شارژ کارتریج با تونر ارجینال، تعویض درام و تمامی خدمات مربوط به کارتریج انجام می شود.

تعمیر کاغذ کش در پرینترهای کانن

یکی از رایجترین مشکلاتی که ممکن است برای پرینتر شما پیش بیاید اشکال در کاغذکش است. کاغذکش که از بخش های مختلفی مانند پد و پیکاپ تشکل شده است که این  قطعات بسیار حساس و دقیق عمل میکنند و ممکن است در صورت استفاده از کاغذ نامناسب و یا کاغذی که قبلا روی آن چاپ انجام شده و یا در اثر افتادن شئی درون پرینتر کاغذکش خراب شود. نمایندگی تعمیرات پرینترهای کانن، با تجربه چندین ساله در بحث تعمیرات پرینترهای کانن، تعمیرات کاغذ کش پرینترهای کانن را به راحتی و در کمترین زمان ممکن انجام میدهد.
در نمایندگی تعمیر پرینترهای کانن، تعمیرکاران ما با وسواس بسیار پرینتر شما را باز کرده و تمامی قطعات مربوط به کاغذکش را بررسی میکنند و قطعه یا سنسور معیوب را شناسایی و نسبت به تعمیر آن اقدامات لازم را انجام میدهند.

تعمیر شکستگی لولا در پرینترهای کانن

یکی از مواردی که در پرینترهای لیزری چندکاره به وجود می آید شکستن لولای درب است و از دلایل آن میتوان به باز و بسته کردن نامناسب درب پرینتر و یا عوامل آب و هوایی اشاره کرد. در صورت شکستگی لولا برای تعمیر پرینتر خود حتما به یکی از نمایندگی های تعمیر پرینترهای کانن مراجعه کنید زیرا در کنار این لولاها تعداد زیادی کابل وجود دارد که در صورت باز و بسته کردن غیر حرفه ای ممکن است تمامی آن ها دچار صدمه شدید شود و در اثر تعمیر غیر حرفه ای دستگاه شما به طور کل غیر قابل تعمیر شود.

شکستگی شیشه اسکنر در پرینترهای چندکاره کانن تعمیر

تعمیر خرابی تاچ و دیسپلی در پرینترهای کانن

تعمیر خرابی پورت یو اس بی در پرینترهای کانن

تعمیر پرینترهای کانن در اثر ضربه خوردن و شکستگی و دفرمه شدن بدنه