تعمیرات ماشین های اداری کانن

نمایندگی تعمیرات ماشین های اداری کانن

 پرینترها به یکی از ضروری‌ترین دستگاه ها در زندگی امروز تبدیل شده اند. کسی فکرش را هم نمی کرد که این دستگاه که فقط برای کارها اداری و چاپ در ادارات استفاده می شد اکنون در منازل نیز مورد استفاده قرار بگیرد و همچنین در بسیاری از شیرنی فروشی ها و در تولید کفش و …

این صنعت بقدری بزرگ است که بیشتر کمپانی های بزرگ از جمله کانن هر ساله برای ماندن در عرصه رقابت سعی برآن دارند تا بهترین ماشین های اداری  را تولید کند.

از همین رو وجود نمایندگی های معتبر کانن در سراسر جهان اهمیت ویژه ای پیدا میکند. ارائه خدمات فروش مناسب و خدمات پس از فروش کانن از جمله مهمترین اصول کمپانی کانن در عرصه رقابت است.

از همین رو نمایندگی کانن نیز موظف است بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد. یکی از مهمترین وظایفی که نمایندگی کانن بر عهده دارد تعمیرات ماشین های اداری کانن به بهترین شکل و با توجه به اصول شرکت کانن است.

دلایل مهم برای دیر ارسال کردن ماشین های اداری کانن برای تعمیر و سرویس:

ازجمله دلایلی که مشتریان ماشینهای اداری کانن خیلی دیر دستگاه های خود را برای تعمیر و سرویس به تعمیرگاه های مجاز کانن ارسال میکنند میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

دلیل اول:‌ به مرکز تعمیر ماشین های اداری کانن اعتماد نداریم

یکی از دلایلی که میتوان به آن اشاره کرد آن است که وقتی پرینترمان را به تعمیرگاه می‌سپاریم ممکن است قطعات آن را عوض کنند.

.دلیل دوم: فرصت مراجعه به مراکز تعمیر کانن را نداریم

گرفتاری‌های روزمره، ترافیک و دوری راه باعث می‌شود فرصت مراجعه چندباره برای تحویل دادن ماشین های اداری کانن خود و پس گرفتن آن از مراکز تعمیر کانن را نداشته باشیم.

دلیل سوم:‌ تا به وضعیت بحرانی نرسیم تصمیم نمی‌گیریم

دلیل چهارم: با روش‌های مدرن تعمیرات پرینترهای کانن و سایر ماشین های اداری کانن آشنا نیستیم

دنیا پیشرفت کرده و ما هنوز از خیلی از خدماتی که مردم از آن استفاده می‌کنند، اطلاع نداریم. درست مانند زمانی که اسنپ وارد بازار شده بود و ما هنوز زیر باران التماس می‌کردیم که تاکسی‌ها سوارمان کنند.

تمامی موارد ذکر شده به همراه موارد بسیاری که در ذهن همه ما وجود دارد باعث میشود تا از رسیدگی به ماشین های اداری خود کوتاهی کنیم و زمانی به فکر بیافتیم که ممکن است کار از کار گذشته باشد.

شما میتوانید با یک تماس با نمایندگی کانن از کلیه خدمات تعمیراتی ماشین های اداری مطلع و در صورت نیاز از خدمات آن بهرمند شوید.

خدماتی که در نمایندگی تعمیرات ماشین های اداری کانن ارائه می شود:

تعمیرات ماشین های اداری کانن بایستی در محیطی کاملا تخصصی و مجهز انجام شود زیرا امریست کاملا حساس که نیاز به تجهیزات کامل دارد.

در نمایندگی تعمیرات ماشین های اداری کانن تعمیرات انواع پرینترهای کانن از جمله تعمیر پرینترهای لیزری ، تعمیر پرینتر جوهرافشان ، تعمیر پرینتر چندکاره و انواع اسکنر کانن انجام می شود.

تعمیرات در نمایندگی تعمیرات ماشین های اداری کانن در کوتاه ترین زمان ممکن و بهترین کیفیت و با کمترین هزینه ممکن انجام می شود.

تعمیرات پرینتر های کانن در نمایندگی تعمیرات ماشینهای اداری کانن بدین شرح می باشد:

تعمیرات قطعات مکانیکی مانند کاغذ کش و قطعات الکترونیکی مانند برد و… در پرینتر های جوهرافشان ، لیزری و حرارتی انجام می شد.

سرویس تخصصی کلیه قطعات پرینترهای کانن به صورت دوره ای به منظور کاهش اصطحکاک و عملکرد بهینه

تعمیر و تعویض قطعات مصرفی در پرینترهای کانن جهت کاهش هزینه مصرفی.

مشاوره و راهنمایی در خصوص خرید، عملکرد پرینترها و شرایط نگهداری آنها

در کنار ارائه خدماتی که به آن اشاره کردیم یکی از مهمترین بخش ها پشتیبانی است. پشتیبانی از خدماتی که توسط مرکز خدمات کانن ارائه شده است. نمایندگی کانن پس از هرگونه خدماتی که توسط مرکز ارائه می شود گارانتی ارائه میکند. تمامی خدمات تعمیری کانن تا 1 ماه شامل گارانتی می باشد.