تعمیرات دستگاه کپی کانن

نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی کانن

دستگاه های کپی همیشه یکی از پرکاربردترین ماشین های اداری در ادارات هستند. که برای تعداد بالای چاپ و کپی مورد استفاده قرار میگیرند. به همین دلیل این دستگاه ها معمولا داری چندین خروجی و در اندازه خیلی بزرگ هستند. دستگاه های کپی کانن به سبب کارایی بالایی که دارند همیشه جزو محبوب ترین دستگاه هستند که در ادارات و مراکز مهم مورد استفاده قرار میگیرند. به منظور کارکرد منظم و طولانی مدت نیاز هست تا دستگاه های کپی کانن خود را به طور دوره ای سرویس کنید، تا دچار خرابی و آسیب جدی نشود. نمایندگی تعمیر دستگاه کپی کانن به راحتی شما را در نگهداری از دستگاه کپی همراهی میکند. نمایندگی تعمیرات کانن از بخش های متفاوتی تشکیل شده است که یکی از مهمترین آنها تعمیر دستگاه کپی کانن است.

نمایندگی تعمیر دستگاه های کپی کانن از تیمی با تجربه در زمینه تعمیر دستگاه کپی کانن بهرمند است. تیم تخصصی نمایندگی تعمیر دستگاه کپی کانن سالهاس در امر تعمیرات دستگاه های کپی کانن فعالیت میکند. و با تجربه چندین ساله خود در امر تعمیرات تمامی خدمات مربوط به تعمیر دستگاه های کپی را با بالاترین کیفیت ارائه می دهد.

شما میتوانید برای تعمیر دستگاه کپی خود با نمایندگی کانن واحد تعمیرات دستگاه های کپی تماس حاصل فرمایید. تا متخصصین ما در این حوزه شما را راهنمایی کنند و در صورت نیاز نسبت به تعمیر دستگاه شما اقدامات لازم انجام شود.

خدماتی که در نمایندگی تعمیر دستگاه کپی کانن انجام میشود:

تعمیرات دستگاه کپی

021-66583436

با ما در تماس باشید

شارژ تونر یا کارتریج در نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی کانن

یکی مواردی که معمولا دارندگان دستگاه کپی با آن رو به رو می شوند کم شدن تونر و یا تمام شدن تونر است. در این حالت کارتریج ها نیاز به شارژ مجدد پیدا میکنند. در نمایندگی تعمیر دستگاه کپی کانن این امر به صورت کاملا تخصصی و با استفاده از  تجهیزات به روز و پودر تونر اورجینال انجام میشود. لازم است در اینجا توضیح مختصری درباره تونر و یا کارتریج ارائه دهیم. در واقع تونر پودری است که درون محفظه ای به نام کارتریج قرار میگیرد. و ممکن شما با اصطلاح شارژ تونر و یا شارژ کارتریج مواجه شوید.

تعمیر فیوزینگ در نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی کانن

یکی از مهمترین قطعات در دستگاه های کپی کانن فیوزینگ است.  خود این قطعه از قسمت های مختلفی تشکل می شود که وظیفه تثبیت موارد چاپی بر رو کاغذ را بر عهده دارد. اگر در کارکرد فیوزینگ اشکال پیش بیاید این مشکل بر روی چاپ دستگاه تاثیر می گذارد و نیاز به تعمیرات پیدا میکند. در تعمیر فیوزینگ ممکن است قطعه مورد نظر از این بخش نیاز به تعویض و یا تعمیر داشته باشد، که در صورت تعویض از قطعه اورجینال استفاده میشود.نمایندگی کانن در هر حالت خود را موظف می داند تا بهترین تعمیرات را به کاربران و مشتریان خود ارائه دهد. نمایندگی تعمیر دستگاه کپی کانن در کمترین زمان ممکن تعمیر دستگاه کپی کانن را با کمرین هزینه ممکن انجام میدهد. برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با نمایندگی کانن تماس حاصل فرمایید.

تعمیر کاغذ کش در دستگاه کپی کانن

یکی از مشکلاتی که معمولا در دستگاه های کپی پیش می آیند و امری کاملا اجتناب ناپدر است اشکال در پیکاپ و کاغذکش است. دستگاه کپی به دلیل چاپ در تعداد بالا ممکن است بیشتر از هر دستگاه تکثیری دیگر با مشکل پیکاپ برخورد کند. این اشکال ممکن است در اثر اصطحکاک قطعات مربوط به کاغذ کش ایجاد شود و یا در اثر استفاده از موارد مصرفی بی کیفیت که در این صورت با نمایندگی تعمیر دستگاه کپی تماس حاصل فرمایید تا متخصصین نمایندگی تعمیرات کانن به راحتی تعمیر دستگاه شما را انجام دهند.

تعویض و تعمیر اسکن یونیت (scan unit) در نمایندگی تعمیر دستگاه کپی کانن

تعویض و تعمیر مربوط به ADF در دستگاه فتوکپی در نمایندگی تعمیرات کانن

تعویض و تعمیرات برد اصلی( Main Board) در  نمایندگی دستگاه کپی کانن