کاغذ و کاست در پرینتر سلفی کانن

نمایندگی کانن

جزئیات محصول:

   

به منظور چاپ در پرینترهای سلفی کانن باید از کاغذ های مخصوص چاپ استفاده کنید کاغذهایی که در چاپ پرینترهای سلفی کانن از آن استفاده می شود نسبت به حرارت حساس هستند که با قرار گرفتن رنگ با حرارت از طریق 3 کاست رنگی که درون پرینتر سلفی کانن قرار میگیرند چاپ را انجام می دهند.

شما میتوانید کاغذ های مخصوص چاپ عکس در پرینترهای سلفی کانن و کاست های رنگ را در بسته های یکی خریداری کنید. این کیتهای رنگی کانن شامل RP-108 Color Ink و Paper دارای هر چیزی است که شما نیاز دارید و شما میتوانید 108 عکس را دراندازه کارت پستال را چاپ کنید. کاست های با ظرفیت که به شما این اطمینان را میدهد که این تعداد از چاپ را میتوانید انجام دهید. 


جهت کسب اطلاعات بیشتر با نمایندگی کانن تماس حاصل نمایید:
نمایندگی رسمی canon:
66954128-66954129
کلید واژه: نمایندگی کانن/نمایندگی کنون/نمایندگی canon/نمایندگی رسمی کانن در ایران/نمایندگی رسمی کنون در ایران/نمایندگی رسمی canon در ایران/نمایندگی کانن در تهران/نمایندگی کنون در تهران/نمایندگی canon در تهران/نمایندگی تعمیرات پرینتر کانن/نمایندگی تعمیرات پرینتر کنون/نمایندگی تعمیرات پرینترcanon/نمایندگی تعمیرات اسکنر کانن/نمایندگی تعمیرات اسکنر کنون/نمایندگی تعمیرات اسکنر canon/نمایندگی مرکز پخش محصولات کانن/نمایندگی مرکز پخش محصولات کنون/نمایندگی مرکز پخش محصولاتcanon/نمایندگی کاتریج لیزری کانن/نمایندگی کاتریج لیزری کنون/نمایندگی کاتریج لیزری canon/نمایندگی کاتریج جوهر افشان کانن/نمایندگی کاتریج جوهر افشان کنون/نمایندگی کاتریج جوهر افشان canon/نمایندگی چاپگر کانن/نمایندگی چاپگر کنون/نمایندگی چاپگرcanon
>
محصولات مشابه