جوهر پیرنتر کانن

نمایندگی کانن

جزئیات محصول:

 جوهر پرینتر در انواع پرینترهای جوهر افشان و پلاترهای جوهر افشان استفاده می شود. در پرینترهای جوهرافشان از چهار رنگ اصلی آبی ، قرمز ، زرد و مشکی استفاده می شود. البته این تعداد رنگ در مدل های پیشرفته در برخی از پرینترهای جوهر افشان کانن بیشتر می شود و به 6 رنگ هم می رسد. جوهر پرینتر در کارتریج ها جوهر افشان و یا تانک های جوهر(مخزن) در پرینترهای جوهر افشان و پلاتر ها مورد استفاده قرار می گیرند. از این رو به آنها جوهر مخزن هم می گویند. جوهرها در اندازه های مختلف تولی می شوند.

مهمترین نکته در انتخاب جوهرها این است که حتما از جوهرهای با کیفیت استفاده کنید زیرا استفاده از پرینترهای نامرغوب به دستگاه شما صدمه زده و شما باید هزینه بسیار زیادی بابت تعمیر پرینترهای خود متقبل شوید.
به منظور خرید جوهر می توانید با نمایندگی کانن تماس حاصل فرمایید.


جهت کسب اطلاعات بیشتر با نمایندگی کانن تماس حاصل نمایید:
نمایندگی رسمی canon:
66954128-66954129
کلید واژه: نمایندگی کانن/نمایندگی کنون/نمایندگی canon/نمایندگی رسمی کانن در ایران/نمایندگی رسمی کنون در ایران/نمایندگی رسمی canon در ایران/نمایندگی کانن در تهران/نمایندگی کنون در تهران/نمایندگی canon در تهران/نمایندگی تعمیرات پرینتر کانن/نمایندگی تعمیرات پرینتر کنون/نمایندگی تعمیرات پرینترcanon/نمایندگی تعمیرات اسکنر کانن/نمایندگی تعمیرات اسکنر کنون/نمایندگی تعمیرات اسکنر canon/نمایندگی مرکز پخش محصولات کانن/نمایندگی مرکز پخش محصولات کنون/نمایندگی مرکز پخش محصولاتcanon/نمایندگی کاتریج لیزری کانن/نمایندگی کاتریج لیزری کنون/نمایندگی کاتریج لیزری canon/نمایندگی کاتریج جوهر افشان کانن/نمایندگی کاتریج جوهر افشان کنون/نمایندگی کاتریج جوهر افشان canon/نمایندگی چاپگر کانن/نمایندگی چاپگر کنون/نمایندگی چاپگرcanon
>
محصولات مشابه