پرینتر4 کاره کانن PIXMA MX492

نمایندگی کانن

جزئیات محصول:

  

پرینتر PIXMA MX492

پرینتر کوچک با قابلیت بالا و کیفت عالی. چاپ های خود را از طرق TABLET یا SMARTPHONE انجام دهید. چاپ از تمامی صفحات مد نظر شما به لطف گزینه های ارتباطی  پرینتر کانن PIXMA MX492. به راحتی این پرینتر را در هرجایی که دوست دارید قرار دهید اندازه کوچک آن به شما این اجازه را میدهد که این پرینتر کانن را در هر مکانی قرار دهید و استفاده کنید.

با استفاده از Google Cloud Print و AirPrint ، می توانید بی سیم با گوشی های هوشمند یا رایانه های سازگار خود در هر کجا از دفتر که قرار دارید چاپ کنید. همچنین با ویژگی های صرفه جویی موجود در پرینتر کانن PIXMA MX492 در وقت و هزینه به راحتی صرفه جویی کنید. با یک فیدر اتوماتیک خودکار  که 20 ورق را نگه می دارد، بارگیری می شود. علاوه بر این، کارتریج های XL  به این معنی است که شما می توانید قبل از اینکه کارتریج خود را جایگزین کنید، طولانی تر چاپ کنید.

یکی دیگر از ویژگی های عالی PIXMA MX492 نرم افزار باغ است. باغ تصاویر من همه ی ویژگی های چاپی مورد علاقه ی شما مانند فیلتر های ویژه و چاپ فیلم Full HD را در یک نرم افزار کاربردی مناسب قرار می دهد. این به شما کمک می کند که عکس های خود را با نمایش تقویم و تشخیص چهره سازماندهی کنید.
همچنین شما میتوانید با مخزن دار کردن این پرینتر که کاری بسیار تخصصی است از شارژ مجدد کارتریج رهایی پیدا کنید. با مخزن دار کردن این نوع از پرینتر کانن، شما هزینه ها را به مقدار بسیار زیادی کاهش میدهید و از نمونه های مخزن دار پرینترهای کانن مانند G4410 که یه پرینتر مخزن دار است بسیار کاربردی تر و از همه مهمتر مقرون به صرفه تر است.
برای اطلاع از نحوه مخزن دار کردن پرینتر کانن با نمایندگی کانن تماس حاصل فرمایید.


جهت کسب اطلاعات بیشتر با نمایندگی کانن تماس حاصل نمایید:
نمایندگی رسمی canon:
66954128-66954129
کلید واژه: نمایندگی کانن/نمایندگی کنون/نمایندگی canon/نمایندگی رسمی کانن در ایران/نمایندگی رسمی کنون در ایران/نمایندگی رسمی canon در ایران/نمایندگی کانن در تهران/نمایندگی کنون در تهران/نمایندگی canon در تهران/نمایندگی تعمیرات پرینتر کانن/نمایندگی تعمیرات پرینتر کنون/نمایندگی تعمیرات پرینترcanon/نمایندگی تعمیرات اسکنر کانن/نمایندگی تعمیرات اسکنر کنون/نمایندگی تعمیرات اسکنر canon/نمایندگی مرکز پخش محصولات کانن/نمایندگی مرکز پخش محصولات کنون/نمایندگی مرکز پخش محصولاتcanon/نمایندگی کاتریج لیزری کانن/نمایندگی کاتریج لیزری کنون/نمایندگی کاتریج لیزری canon/نمایندگی کاتریج جوهر افشان کانن/نمایندگی کاتریج جوهر افشان کنون/نمایندگی کاتریج جوهر افشان canon/نمایندگی چاپگر کانن/نمایندگی چاپگر کنون/نمایندگی چاپگرcanon
>
محصولات مشابه