جزئیات خبر:

گشایش ها که درامر عظیم است   به بسم الله الرحمن الرحیم است

ای برادر تو همه اندیشه ای   ما بقی خود استخوان و ریشه ای
گر گلست اندیشهٔ تو گلشنی   ور بود خاری تو هیمهٔ گلخنی
حضرت مولانا
 

انديشكده سلامت مولانا اولين انديشكده رسمي غير دولتي نظام سلامت کشور عزیزمان است که هدف آن، انديشيدن جهت يافتن بهترين راه حل ها در مسیر توسعه و پیشرفت نظام سلامت کشور است تا بتوان نظام سلامت را به جايگاه يكي از ١٠ كشور برتر جهان در حیطه سلامت و بر اساس شاخص هاي نظام سلامت رساند؛ شاخص هایی در حيطه های مختلف بهداشت، درمان، اموزش، پژوهش و فنآوری، مولفه های اجتماعي، اقتصادي و توانمندی های بين المللي.
اندیشکده سلامت مولانا نخستین هم اندیشی خود را با عنوان "دریچه ای به سلامت فردای ایران" با تکیه بر ساز و کار آینده نگری و آینده پژوهی در 50 سال پیش رو و با نگاه ویژه به الگوی پیشرفت اسلامی-ایرانی پیشرفت، انشالله در تاریخ پنجشنبه 4 بهمن 1397 از ساعت ۸ الی ۱۷ در محل هتل اسپیناس پالاس برگزار خواهد نمود. این برنامه دارای امتیاز آموزش مداوم است. مجوز امتیاز بازآموزی جهت همایش صادر شده است و همکاران می توانند با مراجعه به سامانه آموزش مداوم، به آدرس ircme.ir و با انتخاب شناسه 130577 نسبت به ثبت نام و کسب امتیاز بازآموزی اقدام نمایند.
از ویژگی های این رویداد هم اندیشانه، دعوت از سیاست گذاران، مدیران و اندیشمندان نظام سلامت و سایر صاحب نظران در دانشگاههای علوم پزشکی کشور، انجمن های علمی وابسته به وزارت بهداشت، اندیشمندان حوزه رفاه و تامین اجتماعی، روسای بیمارستانهای دولتی و خصوصی و خیریه سایر تاثیرگذاران و ذی نفعان در عرصه سلامت است.
علاوه بر این، از دیگر ویژگیهای بارز این همایش، بحث و تبادل نظر در پانل های مختلف همایش است. 
امید آنکه بتوان با توکل به حضرت حق و به مدد یکدیگر و با بهره مندی از دیدگاههای همه اندیشمندان عرصه سلامت، بیش از پیش در اعتلای عملی و سرآمدی علمی کشورعزیرتر از جان مان در جهان، کوشش و تلاش کنیم.