کاربرگرامی در صورتی که این مطلب برای شما مفید بوده است و مشکل شما را رفع نموده است می توانید برای حمایت در راستای تولید محتوای بیشتر مبلغی را به اختیار از درگاه زیر واریز کنید

جزئیات خبر:

 بعد گذشت چند دهه از تولید پرینترهای هوشمند و به صرفه شرکت های تولید کننده پرینترها از جمله شرکت کانن را برآن داشت تا در پرینترهای خود یک چیپست قرار دهند تا تعداد صفحاتی که چاپ میکند را بررسی و ردیابی و ذخیره کند.

در این حالت پس از اینکه تعداد مشخصی چاپ توسط دستگاه انجام شد و کارتریج های دستگاه کپی نیاز به شارژ مجدد پیدا کرد. هنگام شارژ مجدد تونر کپی کانن سطوح مصرف بیشتر تانک های جوهر یا کارتریج های تونر در نرم افزارهایشان ریست نمی شود.  در این حالت چیپست های موجود در پرینترها هیچ ارتباطی بین جوهر خوانده شده و سطح جوهر موجود در دستگاه برقرار نمی کند. به همین دلیل ممکن است اشتباهی آن را در صورت پر بودن خالی تشخیص بدهد. از طرفی وجود چیپست ها باعث میشود که اگر یکی از رنگها هم خالی باشد چاپ انجام نشود. در این حالت نیاز به ریست کانتر کردن کارتریج ها است. ریست کانتر کردن برای شارژ مجدد پرینترهای ضروری و لازم است تا بتوان از پرینتر و دستگاه کپی استفاده کرد. شارژ تونر رنگی کپی کانن باید به صورت اورجینال شارژ شود.

کانن C-EXV 54 Cyan

با استفاده از این تونر پرینتر واقعی، بهترین چاپ ممکن از چاپگر کانن خود را در طول عمر خود دریافت می کنید. Canon C-EXV 54 Cyan Toner چاپ های گرافیکی عالی را با ثبات رنگ عالی و وضوح شگفت انگیز در انواع رسانه های مختلف ارائه می دهد. مواد مصرفی چاپگر واقعی توسط کارشناسان کانون به ویژه برای دستگاه های تعیین شده مورد آزمایش قرار گرفته و آزمایش شده اند.

ویژگی های کلیدی Canon C-EXV 54 Cyan Toner

کیفیت چاپ کامل در طول عمر

به طور خاص برای دستگاه های سازگار طراحی شده است

حداقل سایش چاپگر

طراحی شده برای پرینترهای CANON IR-C3025i

عملکرد: تا 8500 صفحه A4