جزئیات خبر:

        

کانن چاپگرهای سری G خود را به صورت MegaTank (بزرگ مخزن) تولید کرد

شرکت کانن آمریکا، خط تولید جدیدی از چاپگر(پرینتر) ها راه اندازی کرده است که پرینترهای تولیدی آن  the PIXMA G-Series MegaTank  نامیده شده اند. اینگونه چاپگرها بجای کارتریج از مخازن بزرگ و قابل تعویض جوهر استفاده می کنند. این خط تولید، اولین خط تولیدی است که درآن  چاپگرهای جوهرافشان PIXMA که به جای کارتریج از مخزن تعویض پذیر جوهر در ساختارش بهره برده است. این چاپگر جدید در حال حاضر 4 مدل مختلف دارد که در اندازه و مشخصات کمی با هم تفاوت دارند: G1200، G2200، G3200 و G4200. هرکدام از این 4 مدل چاپگر همه کاره به گونه ای طراحی شده اند که مقرون به صرفه بوده و بسیار دیر مستهلک میشوند. سیستم اتصال این چاپگرها ارتقا یافته و کیفیت چاپ بالایی را ارائه میدهند.

در جلوی هر کدام از این چاپگرها، مخزن های جوهر قابل تعویضی وجود دارند که میتوان با یک بررسی به راحتی و به سرعت از میزان جوهر مصرف شده (و باقیمانده) مطلع شد. برای دوباره پر کردن هر مخزن، کافی است که جوهر مورد نیاز را از طریق یک سوراخی که به همین منظور در بالای مخزن جوهر ، تعبیه شده است به درون مخزن وارد کنیم.

کمپانی کانن درخصوص سیستم جدید این مخزن می گوید که این سیستم جدید در مقایسه با کارتریج جوهر پیشین علاوه بر اینکه ارزان تر است و بسیار کاربردی تر نیز می باشد. راه اندازی این سیستم جوهر جدید حدود 6 دقیقه طول می کشد.

یک مخزن جوهر مشکی قادر است در ازای هر بار شارژ تا بیش 6000 صفحه و مخزن جوهر رنگی در ازای هر بار شارژ تا بیش از 7000 صفحه را چاپ کند.

مزیت دیگر، پرینترهای Pixma MegaTank سری G این است که این چاپگر قادر است بدون محدودیت و با سرعت زیاد ،عکسهای گرفته شده توسط دوربینها را با بالاترین میزان رزولوشن رنگ ، یعنی 4800×1200 dpi  چاپ نماید.

این پرینتر قادر است که عکسهای سیاه و سفید را با سرعتی معادل 8/8 صفحه در دقیقه و عکسهای رنگی را 5 صفحه در دقیقه چاپ نماید. (به عبارت دیگر یک عکس 4×6 را ظرف 60 ثانیه چاپ میگردد.)
برای دیدن مشخصات فنی پرینترهای سری G کانن بر روی لینک زیرکلیک کنید.
پرینترهای سری G