جزئیات خبر:

 

70EX-AI. نمایندگی کانن با معرفی فلاش 470EX-AI به دامنه speedlite از محصولات کانن خود می افزاید. 470EX-AI بین پرچمدار Speedlite 600EX II-RT و Speedlite 430EX III-RT بینظیر است و یک فلاش گون با عملکرد بالا است که تعداد راهنمایی حدود 47 را شامل میشود.

470EX-AI کار عکاسی از عکاسی فلاش داخلی را آسان می کند و محصولات کانن برای کارفرمایان عروسی و سایر رویدادها مناسب است. این همچنین کمک می کند تا تعداد اسطوره های رایج در مورد فلش را از بین ببریم - اگر فكر می كردید فلاش بیش از حد غیرعقلانی، وقت گیر و یا خیلی سخت برای استفاده است، شاید نمایندگی کانن پیشنهاد میکند وقت آن باشد كه دوباره به آن فکر كنید.

از مشخصات 470EX-AI عکاسان حرفه ای و نیمه حرفه ای را به دنبال یک Speedlite قدرتمند و همه جانبه تحت تاثیر قرار می دهد - جذابیت ستاره ای که هوشمند عملکرد Bounce Bounce است، که سطوح بی سابقه ای از آزادی رادر محصولات کانن به ارمغان می آورد. 470EX-AI اولین Speedlite است که می تواند به طور خودکار موقعیت خود را در حال حرکت و چرخش دوربین خود، تندرست نور فلش از سقف در زاویه ایده آل برای تولید نور وسیع تر و نرم تر است که بیشتر ملایم و طبیعی است.

AI Bounce هر دو سیستم کنترل اتوماتیک و نیمه اتوماتیک را ارائه می دهد. 4IxE-AI موقعیت مکانی را در حالت AI گزاف گویی حالت خودکار کامل استفاده می کند و سر فلاش را به زاویه ی مطلوب باز می کند. در حالت AI Bounce نیمه اتوماتیک، زاویه را به صورت دستی تنظیم کنید و 470EX-AI به صورت خودکار چرخش فلش را برای حفظ این موقعیت به صورت دوربین چرخان می کند.

عکاس عروسی Je Thorne یکی از اولین عکاسان است که تجربهی کار با 470EX-AI را به دست آورد. جو اذعان  به نمایندگی کانن می کند که او دارای پس زمینه در نور طبیعی است.

برخی از نظراتی که کاربران  محصولات کانن داشتند:

"من از 470EX-AI در حالت E-TTL II استفاده کرده ام و تحت تأثیر قرار گرفته ام." محصولات کانن باعث شد تا زمان من را افزایش دهم، زیرا فقط به نظر می رسد متعادل و تعداد بیشتری از تصاویری که می توانم از آن برای مشتریان انتخاب کنم. "

"من فکر می کنم ترس از استفاده از فلش را از ابتدا داشته باشم." من معمولا هنگام استفاده از سرمقاله خود نور طبیعی را استفاده می کردم. کار در مکان هایی است که روشنایی وحشتناک است. فلش چیزی است که من مجبور بودم از ضرورت استفاده کنم. هنگامی که در فاصله قابل ملاحظه ای از موضوع خارج می شود، نور فلاش مانند نور مستقیم خورشید عمل می کند و می تواند سایه ها و نقاط تیز ناپایدار را ایجاد کند. اما همه چیزهایی که برای روشن شدن نور لازم است حرکت فلشگن است که محصولات کانن را از دیگر محصولات متمایز میکند.

هنگامی که در فاصله قابل ملاحظه ای از موضوع خارج می شود، نور فلاش مانند نور مستقیم خورشید عمل می کند و می تواند سایه ها و نقاط تیز ناپایدار را ایجاد کند. اما همه چیزهایی که برای روشن شدن نور لازم است حرکت فلشگن است که محصولات کانن را از دیگر محصولات متمایز میکند.