جزئیات خبر:

 

 

 کسب جایره  کانن U.S.A از ENERGY STAR در سال 2018

یکی از رهبران در راهکارهای تصویربرداری دیجیتال، افتخار می کند که سال 2018 ENERGY STAR® را برنده جایزه کانن برای رهبری مداوم و کمک های عالی برای ستاره انرژی اعلام کند. دستاوردهای شرکت کانن U.S.A. توسط آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده و وزارت انرژی ایالات متحده در یک مراسم در واشنگتن دی سی در تاریخ 20 آوریل 2018 به رسمیت شناخته شده است.

سیمور لیبمان، معاون اجرایی، افسر ارشد اداری و مشاور عمومی، کانن ایالات متحده آمریکا اعلام کرد "شرکت کانن یکی از آن شرکت هایی است که واقعا اقدامات خودرا در ارائه محصولات کانن با محیط زیست آگاه و انرژی با کارآیی به مشتریان پیشنهاد می کند." شرکت کانن توجه ویژه ای به تأثیری که محصولات کانن بر روی سیاره ای که ما ساکن آن هستیم و چگونه می توانیم تصمیمات سازگار با محیط زیست را برای بهبود همه ما به ارمغان بیاوریم دارد، که در فلسفه ی شرکت Kyosei منعکس شده است. شرکت کانن از انرژی ENERGY STAR برای کار مداوم خود و برای این افتخار بزرگ که آنها به کانن ارائه دادند سپاسگزارد.

کانن بیش از 20 سال همواره یک همکار ENERGY STAR بوده و تقریبا 200 محصول معتبر ENERGY STAR را ارائه می دهد که تکنولوژی های پیشرفته و کارآمد انرژی را دربر می گیرند بدون اینکه ویژگی ها و عملکرد را از بین ببرند. این اولین بار است که شرکت کانن U.S.A.، شرکای ENERGY STAR سال - جایزه شرکت کانن را دریافت کرده است. شرکت کانن ایالات متحده آمریکا قبلا "جوایز سازنده نام تجاری محصولات کانن(2010، 2016 و 2017)، و همچنین جوایز تعالی برای توسعه ENERGY STAR (2011) و برچسب گذاری محصولات کانن (1996، 1997، 2001، 2002، 2003، 2005 و 2008)دریافت کرده است.

بیل وخروم، معاون مدیر ارشد هوا و پرتو EPA، گفت: "همکاران سال 2018 ENERGY STAR رهبری واقعی را نشان داده اند که شرکت کانن می توانند ، صرفه جویی در هزینه و کاهش انتشار هوا را از بین ببرند."

شرکای سال 2018 - جوایز شرکت کانن که رهبری مستمر را در زمینه بهره وری انرژی و تعهد به برنامه ENERGY STAR نشان می دهند، اعطا می شود. برندگان از کسب و کارهای کوچک و خانوادگی متعلق به شرکت های فورچون 500 متشکل از نمایندگی کانن با کیفیت، خدمات، خانه های جدید و ساختمان های تجاری، صنعتی و عمومی هستند.