جزئیات خبر:

کانن در پارک فناوری و تکنولوژی به عنوان مرکز فعالیت کانن فعالیت میکند.

توکیو، 2018 فوریه 2018 - شرکت کانن و کانن اکولوژی صنعت شرکت امروز اعلام کرد که افتتاح کانن اکو تکنولوژی پارک به عنوان نقطه کانونی فعالیت های زیست محیطی کانن است که در سطح بالایی از بهره وری منابع در Bando به دست می آید درشهر، استان ایباراکی، حدود 85 کیلومتری شمال توکیو.

Canon Eco Technology پارک که تلاش می کند تا ضایعات را کاهش دهد و از منابع محدود استفاده مؤثر نماید شامل نمایشگاه و کارخانه پیشرفته است که از طریق استفاده مجدد و بازیافت، بهره وری منابع بیشتری را دنبال می کند. هدف از این تسهیل این است که حداکثر بهره وری منابع را از طریق چنین ابتکار برای استفاده مجدد از محصولات مورد استفاده به عنوان سیستم بازیافت اتوماتیک برای کارتریج های تونر  (CARS-T)، سیستم اتوماتیک بازیافت برای کارتریج های جوهر  (CARS-I) و بازسازی دستگاه های اداری چند منظوره.

محیط کار در داخل کارخانه تحت مفهوم "تمیز و ساکت" توسعه یافته است، و در نظر گرفتن راحتی کار کارکنان در نظر گرفته شده است. علاوه بر این، با ویژگی هایی مانند یک سیستم تهویه مطبوع که از ساخت و ساز دو لایه استفاده می کند، که گرما را در تابستان متوقف می کند و در زمستان حرارت را حفظ می کند، ساختمان کارخانه برای صرفه جویی در انرژی طراحی شده و در نظر گرفته شده است تاثیر بر محیط زیست و رتبه بندی در سیستم ارزیابی جامع بهره وری محیط ساخته شده (CASBEE)

علاوه بر این، به عنوان نقطه کانونی فعالیت های زیست محیطی کانن که در آن فن آوری های زیست محیطی گروه متمرکز شده است، کانن تکنولوژی پارک فناوری، یک دوره کارخانه در زمینه گیاهان ایجاد کرده است تا این مرکز بتواند به عنوان مکانی که در آن گروه هایی مانند دانش آموزان ابتدایی و متوسطه می تواند در مورد محیط زیست یاد بگیرد.

از طریق نوآوری های تکنولوژیکی و بهبود کارایی مدیریت، کانن قصد دارد چشم انداز محیط زیست "اقدام برای سبز" را به نمایش بگذارد: جامعه ای است که سبب رشد سبک زندگی غنی شده و محیط جهانی می شود. کانن تلاش می کند تا بار زیست محیطی را در کل چرخه عمر محصول کاهش دهد - تولید، استفاده، بازیافت. در این دیدگاه، کانون هدف از بهبود 3٪ در سال در شاخص رشد چرخه زندگی CO2 را برای هر محصول تعیین کرد و در سال 2016، میزان انتشار CO2 در هر دوره محصول، حدود 34٪ ​​از سال 2008 بود، با موفقیت به طور متوسط ​​کاهش تقریبا 5٪ در سال. کانن همچنان از آینده ای حمایت می کند که از طریق نوآوری های تکنولوژیکی هر دو سبک زندگی غنی و محیط جهانی را توسعه می دهد.