جزئیات خبر:

  

برای کمک به شما و صرفه جویی در انرژی و پول و همچنین محیط زیست، کانون بیش از 20 سال به طور داوطلبانه با EPA مشارکت کرده است تا محصولاتی را که استانداردهای بالا ENERGY STAR دارند، طراحی کند. این برنامه باعث توسعه و معرفی محصولات با کارآیی انرژی برای مقابله با تغییرات اقلیمی و سایر مسائل زیست محیطی می شود. به عنوان یک شریک ENERGY STAR، کانن دارای نزدیک به 200 محصول گواهی شده است که شامل تکنولوژی های پیشرفته و کارآمد انرژی می باشد، با ویژگی ها یا عملکرد سازگار  مانند حالت صرفه جویی انرژی ، تنظیمات دوبلکس اتوماتیک و مصرف برق پایین حالت خواب.

یک کامپیوتر تایید شده ENERGY STAR از انرژی کمتر از یک مدل استاندارد استفاده می کند، هر چند که یک دسکتاپ، دسکتاپ یکپارچه یا مدل لپ تاپ است. بسته به نحوه استفاده از آن، یک کامپیوتر معتبر ENERGY STAR با استفاده از حدود 60 درصد انرژی کمتر، بدون به خطر انداختن کیفیت و عملکرد. اگر تمام رایانه های فروش شده در ایالات متحده دارای گواهی ENERGY STAR بودند، پس انداز گازهای گلخانه ای در سال به 12 میلیارد پوند افزایش خواهد یافت.

استفاده از دستگاه چند منظوره تایید شده ENERGY STAR

با صرفه جویی در انرژی و فضا با انتخاب یک دستگاه چند منظوره تایید شده ENERGY STAR که ترکیبی از چندین قابلیت - چاپ، کپی و اسکن است. اطمینان حاصل کنید که ویژگی های مدیریت قدرت برای پس انداز اضافی فعال هستند. اگر تمام محصولات تصویربرداری در ایالات متحده به فروش می رسد، انرژی ENERGY STAR تایید شد، صرفه جویی در هزینه انرژی به حدود 775 میلیون دلار در هر سال افزایش خواهد یافت و پس انداز گاز گلخانه ای هر سال به 12 میلیارد پوند افزایش خواهد یافت.

تجهیزات ENERGY STAR Certified Small Network را انتخاب کنید

به طور متوسط ​​ENERGY STAR صدور گواهینامه های شبکه کوچک از 20 درصد انرژی کمتر از مدل های معمولی استفاده می کند. اگر همه تجهیزات شبکه ی کوچک که در ایالات متحده به فروش می رسیدند، گواهی ENERGY STAR بود، صرفه جویی در هزینه انرژی به بیش از 590 میلیون دلار در هر سال و بیش از 7 میلیارد پوند افزایش خواهد یافت. از انتشار گازهای گلخانه ای سالانه جلوگیری خواهد شد.

الکترونیک را به یک نوار قدرت هوشمند وصل کنید

دستگاه های پلاگین را به نوارهای پیشرفته تر یا هوشمند اجازه می دهد وضعیت "همیشه" را برای محصولاتی که نیاز به اتصال به شبکه مانند مودم / روتر خود دارند تعیین کنید یا از جعبه تنظیم مجدد دستگاه استفاده کنید، در حالی که از دستگاه هایی مانند بلندگو و تلویزیون زمانی که آنها در حال استفاده نیستند.

قدرت کامپیوتر و مانیتور را مدیریت می کند

ویژگی های مدیریت قدرت کامپیوتر خود را می توانید دفتر یا دفتر خانه خود را تا 35 دلار در سال صرفه جویی کنید. اگر هر کامپیوتر و مانیتور در خانه های ایالات متحده خوابید در حالی که در حال استفاده نیست، ما از بیش از 7 میلیارد پوند گازهای گلخانه ای جلوگیری می کنیم، که معادل آن با انتشار 700 هزار خودرو است.