کاربرگرامی در صورتی که این مطلب برای شما مفید بوده است و مشکل شما را رفع نموده است می توانید برای حمایت در راستای تولید محتوای بیشتر مبلغی را به اختیار از درگاه زیر واریز کنید

جزئیات خبر:

  

کانن، رهبر جهان در زمینه راه حل های تصویربرداری، با ایجاد خیریه آموزش و پرورش و ایجاد اتاق خواندن برای تحویل 3300 کتاب به 176 مدرسه در سراسر آفریقای جنوبی همکاری می کند - ترویج خواندن و یادگیری به عنوان بخشی از حقوق کودکان برای افزایش سطح سواد و آموزش و پرورش از اهداف کانن است.

کانن کار خود را برای اتاق خواندن و همچنین از بین بردن زباله های نمونه های چاپ شده را در نمایشگاه های تجاری آغاز کرد، با استفاده از نرم افزار گردش کار یکپارچه و چاپگر برای ایجاد کتاب. کار مداوم کانن در ایجاد اتاق خوتندن از کانون های تمرکز کانن بر روی پایداری و تعهد خود به فلسفه شرکت Kyosei است که به این معنی زندگی و کار با هم برای به اشتراک گذاشتن هستند.

استوارت پوور، مدیر پایدار در کانن اروپا، گفت: "ما معتقدیم برنامه هایی مانند اتاق خواندن توانایی تاثیر مثبتی بر زندگی فردی دارند و ما افتخار می کنیم که درگیر آن باشیم."

هدر سیمپسون، افسر برنامه تلویزیونی Room to Read می گوید: "سرمایه گذاری های کانن در برنامه سواد آموزی و واکنش الهام گرفته از فقدان کتاب برای خواندن با کیفیت برای کودکان در بسیاری از جوامع سراسر جهان است. کانن با مشارکت دراتاق خواندن، هزاران کودک شایسته را در آفریقای جنوبی تحت تاثیر قرار می دهد و عشق و عادت خواندن را در آنها به وجود می آورد. "