جزئیات خبر:

کانن حامی مسابقات جام جهانی 2019 راگبی در ژاپن

توکیو، 19 ژانویه 2017 - کانن کانکشن امروز اعلام کرد که شرکت قرارداد خود را تجدید کرده و اولین شرکتی است که به عنوان یک حامی رسمی برای جام جهانی راگبی 2019 در ژاپن خدمت می کند این رویداد از 20 سپتامبر تا 2 نوامبر 2019 در دوازده شهر و در سراسر کشور برگزار خواهد شد.

جام جهانی راگبی یکی از معتبرترین رویدادهای ورزشی جهان با 20 تیم برتر ملی جهان برگزار می شود. میزبانی این مسابقات هر چهار سال یکبار در یک کشور صورت میپذیرد.

ژاپن 2019 نهمین  جام جهانی راگبی است و این برای اولین بار در آسیا خواهد بود. مسابقات سال 2015 که در انگلیس برگزار شد، بهترین حضور را با 2.48 میلیون هوادار را تجربه کرد، همچنی بیشترین بازدید را با پخش تلویزیونی، پوشش دیجیتال و شبکه های اجتماعی در بیش از 207 کشور را داشت.

همانند دیگر مسابقات ورزشی در گذشته، چه در ژاپن و چه در خارج از کشور، کانن همواره پشت صحنه پشتیبانی از اعضای مطبوعاتی مسابقات قهرمانی جام جهانی راگبی 2019 را نیز بر عهده دارد، این خدمات شامل تعمیر و نگهداری دوربین و لنز محصولات، برای فعال کردن بهترین دستاورد ممکن از ورزشکاران درجه یک در رقابت های ورزشی خود را رقم بزنند. گروه کانن نیز راهکارهای چاپ و کپی را که توسط کمیته برگزاری مسابقات استفاده می شود، ارائه می دهد، از طریق تسهیل چاپ مقالات جداگانه و تسهیل گردش کار سند، از این رویداد حمایت می کند.

کانن به عنوان یکی از حامیان رسمی جام جهانی 2019، پشتیبانی کامل از فعالیت های متنوع خود را از محصولات ورودی و خروجی شامل دوربین ها، لنزها، دوربین های فیلمبرداری، دوربین های شبکه، کپی، دستگاه های چند منظوره، چاپگرها و پروژکتور ها را و تجهیزات پزشکی را ارائه می دهد.

فوجیو میترایی، رئیس و مدیر عامل شرکت کانن، گفت: "پس از جام جهانی راگبی 2015 در انگلستان، کانن از ادامه حمایت از این مسابقات که در آسیا برای اولین بار برگزار خواهد شد، به عنوان حامی رسمی جام جهانی 2019 راگبی در ژاپن علاوه بر حمایت از عکاسان حرفه ای و رسانه های خبری از ژاپن و خارج از کشور،  کانن، کار با جهان راگبی، کمیته سازماندهی، مقامات مربوطه، دولت محلی و دیگر حامیان شرکت های بزرگ، حداکثر تلاش خود را برای حمایت از جام جهانی راگبی 2019 در سراسر ژاپن انجام خواهد داد. "

بیل بومونت رئیس جهانی راگبی گفت: "ما بسیار خوشحال هستیم از ارتباط ما با کانن به عنوان یک حامی رسمی جام جهانی راگبی 2019. کانن، یک پشتیبان مهم راگبی در ژاپن است، یک نوآور در زمینه آن و یک بازی عالی برای رویداد برتر ما "

"این رابطه هیجان انگیز، جذابیت نخستین جام جهانی راگبی در آسیا را برجسته می کند و ما منتظر هستیم تا با همکاری کانن برای همکاری در مورد گسترش و تاثیر ورزش در ژاپن، آسیا و سراسر جهان ادامه دهیم."

کانون گروه همچنان به پیشرفت ورزش از طریق استفاده از محصولات و تکنولوژی کانن کمک خواهد کرد.