تعمیر پرینتر کانن

یکی از خدمات نمایندگی کانن، آموزش، مشاوره و پرسش و پاسخ در زمینه تعمیر پرینتر کانن می‌باشد. نمایندگی کانن همواره بر این تلاش است تا با بهره گیری از تکنیک‌های روز دنیا و همچنین تجربیات متخصصان و خبرگانش که سالهاست در این عرصه مشغول به فعالیت هستند، مشکل شما مشتریان گرامی را در تمام زمینه‌های مربوط به تعمیر پرینتر کانن در کوتاهترین زمان ممکن برطرف سازند. شما عزیزان میتوانید پرسش‌های خود را در زمینه تعمیر پرینتر کانن به چندین روش مطرح نمایید؛ تماس با نمایندگی کانن و مشاوره تلفنی، ثبت درخواست از طریق سایت نمایندگی کانن که متخصصان ما در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهند بود، و یا مطرح کردن سوال در انجمن سایت نمایندگی کانن. در زیر تعدادی از پرسش و پاسخ‌های نمونه و متداول در اختیار شما کاربران گرامی قرار گرفته است با این هدف که شاید یکی از آنها مشکل شما دوست عزیز باشد. در صورت مطالعه و بر طرف نشدن مشکل حتما از طریق راه‌های بالا با متخصصان ما در ارتباط باشید.

برای بیرون کشیدن کاغذ از پرینتر خود ابتدا در پرینتر را باز کرده و به آرامی کاغذ را از پرینتر کانن خود بیرون بکشید در غیر این صورت با نمایندگی کانن تماس حاصل فرمایید تا مختصصین نمایندگی کانن شمارا راهنمایی کنند

اگر جوهر رنگی پرینتر کانن شما تمام شده است، دکمه RESUME/CANCEL را نگه دارید. این دکمه یک دکمه کوچکتر در زیر دکمه POWER است در طرف راست نمای جلویی پرینتر کانن. این دکمه را 10 ثانیه نگه دارید. اکنون میتوانید به صورت سیاه سفید پرینت بگیرید. اگر جوهر پرینتر کانن شما کاملا تمام شده باشد، چراغ هشدار پرینتر کانن شما روشن می‌شود (سمت چپ دکمه RESUME/CANCEL نور نارنجی رنگی 4بار روشن خاموش می‌شود که نشاندهنده پایین بودن میزان جوهر پرینتر کانن شماست). در این صورت، شما بایستی با مراجعه به نمایندگی کانن،پرینتر را تحویل داده تا کارتریج پرینتر کانن شما تعویض شود.

تنها کافیست فلش مموری خود را داخل درگاه USB پرینتر کانن کنید. سپس همانند دفعات قبلی برگه خود را اسکن کنید، فایل مربوط در فلش شما ذخیره خواهد شد.

نمایندگی کانن آموزش کامل رفع ایراد کارنکردن اسکنر بر روی ویندوز 10 را برای شما فراهم نموده و در لینک مجزا قرار داده است برای مشاهده آموزش روی لینک زیر کلیک نمایید.
رفع ایراد کارنکردن اسکنر روی پرینتر کانن

این مشکل احتمالا به دلیل گرد و غباری است که بر روی کاست (قسمت لوله مانند خاکستری رنگ که کاغذ درون آن فرو میرود) نشسته است. با تمیز کردن آن به احتمال زیاد این مشکل برطرف خواهد شد. در غیراینصورت میتوانید از مشاوره رایگان متخصصان نمایندگی کانن بهره مند شوید.

دستگاه را روشن کنید. سپس این مراحل را دنبال کنید: Menu – WiFi Setting- Connections Settings - Via WiFi network - Connection Method - Search for an access point سپس شبکه وای فای موجود را انتخاب کنید. درصورت هرگونه مشکل با نمایندگی کانن تماس حاصل فرمایید

نمایندگی کانن آموزش کامل نصب کامپیوتر به صورت وایرلس روی پرینتر را برای شما فراهم نموده و در لینک مجزا قرار داده است برای مشاهده آموزش روی لینک زیر کلیک نمایید.
نصب کامپیوتر به صورت وایرلس بر روی پرینتر

Product Added to Cart